Termogrāfija

Veicam termogrāfiju, apsekojam ēkas (sienas, jumtus) no gaisa vai iekštelpās, lai noteiktu siltuma zudumus, kā arī veicam citu objektu termogrāfiju, termālo karšu izveidi ar dronu. Izmantojam jaunāko DJI aparatūru, kas ir aprīkota ar augstas ižšķirtspējas teremālo sensoru.

Reālajā laikā iespējams novērot vides un objektu temperatūru, sekundes laikā punktā noteikt temperatūru, vai siltāko un aukstāko punktu kameras diapazonā. Informāciju no termālā sensora var saglābāt foto attēla vai video veidā dažādās krāsu gammās un temperatūras diapazonos, kas ļauj pielāgot aparatūru dažādu uzdevumu veikšanai. 

Tāpat fotogrāfijas ļauj veikt attēlu pēcapstrādi un veikt mērījumus iepriekš uzņemtajos attēlos mājās, izmantojot bezmaksas programmatūru, ko piedāvā DJI. 

Lai precīzi noteiktu vietas, kur ir siltumenerģijas zudumi, temperatūras starpībai starp iekštelpām un āru jābūt vismaz 15º C. Termogrāfija sniedz informāciju par siltuma zudumiem attēla veidā un palīdz atklāt siltumnoturības vājās vietas. Termogrāfija palīdz laikus konstatēt: nekvalitatīvi veiktus būvniecības vai remonta darbus; avārijas vietas, bojājumus siltuma un elektroinstalācijas tīklos; ārsienu uzstādīšanas defektus; paviršu siltumizolācijas instalāciju ēku sienām, jumtiem un citus defektus.

Cenas

Privātmājai no 80 EUR (ārpus Rīgas + 0.30 EUR/km).

80 EUR cenā iekļauts apsekojums līdz 2 stundām no ēkas ārpuses. Objektu apsekošana reālajā laikā un foto materiāls no lidojuma.

Iekštelpu termogrāfijas izmaksas tiek aprēķinātas atsevišķi pēc pieprasījuma 

Dzīvokļu mājas un cita tipa ēkas no 200 EUR (ārpus Rīgas + 0.30 EUR/km).  

Katras ēkas apsekojuma izmaksas tiek aprēķinātas individuāli

Iekštelpu termogrāfijas izmaksas tiek aprēķinātas atsevišķi pēc pieprasījuma.

Termālā kartēšana no 160 EUR (ārpus Rīgas + 0.30 EUR/km).

Katra apsekojuma izmaksas tiek aprēķinātas individuāli.

Citu objektu apsekojumi no 80 EUR (ārpus Rīgas + 0.30 EUR/km).

Katra apsekojuma izmaksas tiek aprēķinātas individuāli.