Termogrāfija

Veicam termogrāfiju, apsekojam ēkas (sienas, jumtus) no gaisa vai iekštelpās, lai noteiktu siltuma zudumus, kā arī veicam citu objektu termogrāfiju, termālo karšu izveidi ar dronu. Izmantojam FLIR tehnoloģiju.

Reālajā laikā iespējams novērot vides un objektu temperatūru, sekundes laikā punktā noteikt temperatūru, vai siltāko un aukstāko punktu kameras diapazonā. Informāciju no termālā sensora var saglābāt foto attēla vai video veidā dažādās krāsu gammās un temperatūras diapazonos, kas ļauj pielāgot aparatūru dažādu uzdevumu veikšanai.

Lai precīzi noteiktu vietas, kur ir siltumenerģijas zudumi, temperatūras starpībai starp iekštelpām un āru jābūt vismaz 15º C. Termogrāfija sniedz informāciju par siltuma zudumiem attēla veidā un palīdz atklāt siltumnoturības vājās vietas. Termogrāfija palīdz laikus konstatēt: nekvalitatīvi veiktus būvniecības vai remonta darbus; avārijas vietas, bojājumus siltuma un elektroinstalācijas tīklos; ārsienu uzstādīšanas defektus; paviršu siltumizolācijas instalāciju ēku sienām, jumtiem un citus defektus.

Cenas

no 80 EUR (ārpus Rīgas + 0.30 EUR/km).

80 EUR cenā iekļauts lidojums līdz 2 stundām (privātmāja). Objektu apsekošana reālajā laikā un foto materiāls no lidojuma. Lielākam apjomam pēc vienošanās.

Dzīvokļu mājas no 160 EUR (ārpus Rīgas + 0.30 EUR/km).  

Katras ēkas apsekojuma izmaksas tiek aprēķinātas individuāli.